Bag

2017’nin Gözde Çanta Modelleri

 

2017 yılında sırt çantası, el çantası, minik çantalar, aplike ve motif detaylı omuz çantaları veya metalik çantalar her kadının her gününe uygun bir çanta bulmak mümkün.

Makeup

Kim Kardashian’ın Makyaj Artistinden Güzellik Hileleri

Sizlere Kim Kardashian’ın nasıl bu kadar güzel göründüğünü uzmanlarının önerilerinden derledik.

Mask

Kış Aylarında Cildinize İyi Gelecek 5 Maske

Kış Aylarında Cildinize İyi Gelecek 5 Maske

 Yüz maskeleri her cilt tipine göre farklı malzeme ve karışımlardan oluşan, cildi yenilemeye yarayan ve içeriğinde bulunan vitaminlerle de cildi besleyen maskelerdir. Özellikle kış aylarında hızla kuruyan yüzümüze uyguladığımız yüz maskeleri, yüzümüzün kaybettiği ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Hair

Evde Kendinizin Yapabileceği Basit Saç Modelleri

Konu saçlar olunca kadınlar kendileriyle uğraşmaya bayılır. Bu hafta farklı saç modelleri denemek istiyorsanız ama canınız hiç kuaföre gitmek istemiyorsa sizin için hazırladığımız minik rehbere hoş geldiniz.

burç

2017 Burç Yorumları

2017 Burç Yorumları

Bakalım 2017 yılı burçlara neler getirecek?

kaku00fcl

Yüz Şeklinize Uygun Kakül Modelleri

Şüphesiz saç bir kadın için en önemli unsurlardan biridir. Saçımız o gün istediğimiz şekle girmediyse, boyası aktıysa veya kesimi kötüyse kendimizi mutsuz hissederiz, dışarı bile çıkmak istemeyiz. Fakat size muhteşem görünen kaküller, aslında sizin için çok da muhteşem olmayabilir. Bu konuda kuaförünüzün sesine kulan verin, sonuçta uzman olan o, ama kuaför kurbanı olmamak için de bilinçli olmakta fayda var. İşte size birkaç küçük tüyo.

atkı

Büyük Boy Atkı Modelleri ve Kullanımı

Oversized kabanlar, kazaklar derken şuan gündemimizde battaniye şal, battaniye atkı olarak da adlandırılan büyük boy atkı modelleri var. Peki, büyük boy atkı modelleri neler ve nasıl kullanılmalılar?

kış

Kış Aksesuarları

Aksesuarlar… Stilimizi hareketlendiren, kombinlerimizin en can alıcı noktaları, en önemli detayları, kadınların vazgeçilmezi…Bu kışa damgasını vuracak aksesuarlar karşınızda.

burç

Hangi Burcun Erkeği Nasıl Bir Eştir?

Hangi Burcun Erkeği Nasıl Bir Eştir?

12 burcun farklı erkek hallerini sizin için toparladık. Kocanızın burcunu söyleyin nasıl bir erkek olduğunu anlatalım…

vizyon

Vizyondaki Filmler

Kısa kaçamak
1-2 saatliğine hayatın koşturmasından uzaklaşmak isteyenlere en kısa yol olan sinemalarda bakalım bu hafta hangi filmler var….