Aksesuarlar… Stilimizi hareketlendiren, kombinlerimizin en can alıcı noktaları, en önemli detayları, kadınların vazgeçilmezi…Bu kışa damgasını vuracak aksesuarlar karşınızda.

shutterstock_515205169

Bere
Asker berelerini hatırlatan bu şapkalar farklı görünmeyi seven kadınların favorisi olacak. Fransız filmlerinden fırlamış gibi gözükmek istiyorsanız tam zamanı!

Fular
Geçen sezon tekrar moda olan boyundan bağlı bluzlar yerlerini fularlara bırakıyor. Bu sezon fularlar kıyafetlerle uyumlu, ince ve uzun formlarıyla farklı stiller yaratarak klasiklikten uzaklaşmanızı sağlayacak.

Kemer
Kemerler bu sezon olabildiğince büyük, dikkat çekici ve farklı tasarımlarla hayatımıza giriş yaptılar.

shutterstock_525499669Broş
Babaannelerimizden kalma elmas bir broşa kim “hayır” diyebilir ki? diyerek konuya girelim. Değerli taşlardan hazırlanmış, kıyafetlere lükslük katan babaanne broşlarının yanında, kombinlere hoş tezatlıklar katan modeller de dolaplarınızda yerlerini alsınlar.

shutterstock_523696402

Eldiven
Bu eldivenler soğuktan korunmak için değil, tam bir hanımefendi gibi görünmek için. Dirseğin üzerinde biten, kumaş veya deriden tasarlanmış eldivenler ile daha feminen bir görüntü kaçınılmaz.

shutterstock_526467016

Soğuklarda takabileceğiniz birbirinden şık ve sıcak tutacak aksesuarlar için Adana Optimum AVM H&M, İpekyol, Twist, Koton, Mango, Zara, Pull&Bear, Bershka, Batik ve Stradivarius mağazalarına uğramayı unutmayın…

Facebook Yorumlar