2017 Burç Yorumları

Bakalım 2017 yılı burçlara neler getirecek?

Koç BurcuAries_horoscope_astrology_zodiac_sign_symbol-256
Koç burçları yeni yıla ailelerinden ayrı girebilirler. Sevdikleriyle ilgili ani kayıplar yaşayabilirler. İş hayatlarında düşmanlarına karşı dikkatli olsunlar. Aşk hayatlarında ise sınırlarını korumakla ilgili sınanacaklar. 2017 Koç’lara başarı ve şöhret vaat ediyor. Yeni iş girişiminde bulunabilirler.

Boğa Burcu
Boğa burçları 2017 yılında evleniyor, çocuk sahibi oluyor ve ailelerini büyütüyorlar. Taurus_horoscope_astrology_zodiac_sign_symbol-256İletişimle ilgili işlerde hızlı yükselmeler ve terfiler söz konusu. Geçtiğimiz yıllarda emek sarf ettikleri konularda sonuç alma zamanı. Kendilerini maddi anlamda güvence altında hissetmek isteyecekler. Büyük borçlara girmek yerine ağır adımlarla ilerlemek Boğa’lara daha iyi gelebilir.

İkizler Burcu
İkizler burçları 2017’de iki arada bir derede kalabilecekleri Gemini_horoscope_astrology_zodiac_sign_symbol-256konularla karşılaşabilirler. İş ile ilgili sonlanma ve başka bir iş yerine geçiş yapabilirler. Hayatlarına hem şans hem de bereket getirecek bir ilişkiye başlayabilirler. İkizler burçları iş değiştirdiklerinde şöhret ve kariyer konusunda destek alabilirler. Maddi anlamda ani kayıplara dikkat!

 

Yengeç Burcu

Yengeç burçları aileyle ilgili maddi konularda zorlanmalar yaşayabilirler. İşte Cancer_zodiac_horoscope_astrology_sign_symbol-256emeklerinin karşılıklarını alacakları bir yıl Yengeç burçlarını bekliyor. Eğer sorunlu ilişkileri olan Yengeç’ler varsa problemlerini sona erdirmek adına ilişkilerine nokta koyabilirler. Daha sakin ve huzur bulacakları ortamlara yönelebilirler. Tanınma, ün ve şöhret konularında destekleyici etkiler mevcut. Artık çalıştıkları, çabaladıkları konularla ilgili haklarını alabilecekler. Süregelen bir davaları varsa lehlerine sonuçlanabilir.

Aslan Burcu
Aileden gelecek mirasla ilgili konular Aslan’ların gündeminde Leo_zodiac_horoscope_astrology_sign_symbol-256olabilir. İşle ilgili birtakım hayal kırıklıkları yaşayıp, yeni bir yol seçebilirler. Bekar Aslan erkekleri Terazi, Kova ve İkizler burçlarıyla aşk yaşayabilirler. Savurganlıktan ziyade tutumlu olmayı öğrenebilirler. Yakın çevrelerine maddi anlamda destek olacak Aslan’lar dikkatli olsunlar. Bu açıdan bir maddi kayıp yaşayabilirler. Akrep ve Yengeç kadınlarıyla iletişimde zorlu ve sınanacakları etkiler var.

Başak Burcu
Başak burçlarının ailelerine bu yıl yeni fertler katılabilir. Virgo_zodiac_horoscope_astrology_sign_symbol-256Bebek bekleyen Başak’lar güzel haberler alabilir. İş yerinde ise bu yıl çabalarının karşılığını görebilirler. Özellikle eğitim almak ve bir alanda uzmanlaşmak istiyorlarsa 2017 Başak’ların ustalaşma yılı olacak. Bu sene paraya bakış açıları değişebilir. Ustalaştıkları alanlar dışında çok daha farklı alanlardan para kazanabilirler.

Terazi Burcu

Libra_zodiac_horoscope_astrology_sign_symbol-256Terazi’ler erkek aile fertlerinden destek alabilirler. Venüs’ün enerjisi Terazi’lere bu yıl yakın çevrelerinden gelecek aşkları işaret ediyor. Kendi isimlerini duyurmak isteyenler 2017’de daha fazla mücadele edecekler. Bu sene düşmanları bol olabilir. İş yerinde açık düşmanlıklara ve tartışmalara dikkat etmeliler. Kendilerinden yaşça büyük olan aile fertlerinden şanslı destekler alabilirler. İhanete uğrayıp, sırtlarından bıçaklanmaya karşı dikkatli olsun Terazi’ler.

Akrep Burcu
Aileden yana anne figürünün Akrep’leri destekleyici etkileri var. İş yerinde bereketli astrology_zodiac_horoscope_scorpio_sign_scorpiones_symbol-256bir yıl olacağa benziyor. Özellikle yeni iş kurmak isteyen Akrep’ler şanslı adımlar atabilirler. İlişki anlamında kendi içlerine kapanabilirler. Evlilikle ilgili düşünceleri olan Akrep’ler yuva kurabilir. 2017’de Akrep’lerin Mars kartında Neptün’ün etkisi var. Hayal kurmaktan ziyade somut ve gerçekçi adımlar atmaları Akrep’lerin yararına olur.

Yay Burcu

Sagittarius_horoscope_zodiac_astrology_sign_symbol-256Ailelerine daha sıkı bağlanacaklar ve aile şevkatını daha yoğun hissedecekler. İş yerinde ise Aslan, Koç ve Yay burçlarının desteğini alacaklar. Bu kişi yöneticileri de olabilir. Aşkta ise sınırları korumak 2017’de Yay burçlarının görevi olacak. Hayatlarında alacakları ani kararlara dikkat etsinler, biraz daha oturup sakince düşünerek karar vermeliler. Bu sene Yay burçları zaman zaman kendilerini yalnız bırakılmış hissedebilirler. Daha sağlam arkadaşlık ilişkileri kurmak isteyecek ve eski arkadaşlıklarını sorgulayabilir ya da sonlandırabilirler. Maddi anlamda bu sene Yay’ların şansı oldukça açık. Özellikle Balık, Akrep, Yengeç burcu erkekleriyle karlı bir ortaklık içerisine girebilirler.

Oğlak Burcu
2017’de Oğlak’ların iş yerindeki bakış açıları tümden Capricorn_horoscope_zodiac_astrology_sign_symbol-256değişebilir. Eşekten düşmüşe dönebilirler. Aslan, Koç ve Yay burçları ile yeni aşklar yaşayabilirler. Maddi anlamda hiç ummadıkları yerlerden çok büyük güç elde edebilirler. Ani büyüme ve destekleyici etki çok fazla. Düğünler, kutlamalar, sosyal hayat bu sene Oğlak’ların hayatından eksik olmayacak. Kurnaz insanlara karşı dikkatli olmalılar.

Kova Burcu
Aquarius_zodiac_horoscope_astrology_sign_symbol-256Kariyerlerinde bambaşka bir sektöre yönelme söz konusu olabilir. Venüs’ün enerjisi bu sene Kova’lara güzel aşklar yaşatabilir. Verdikleri sözleri yerine getirmeyen insanlardan uzak durmalılar. Yoksa zor durumda kalabilirler. Değişip, dönüşecekleri bir yıl olacağı için bu dönüşüm bitmeden şansları yaver gitmeyebilir. Biraz sabırlı olmalarında ve hemen umutsuzluğa kapılmamalarında yarar var. Bu değişim sürecini tamamladıklarında desteklendiklerini ve şanslarının açıldığını hissedecekler. Ortaklıklardan yana ve evlilikle ilgili konularda çekişmeli ve zorlu iletişim kurabilirler.

Balık Burcu

Balık burçları iş ve iletişimle ilgili Aslan, Koç ve Yay burçlarından destek alabilirler. Pisces_zodiac_sign_symbol_horoscope_astrology-256Evli Balık’ların ilişkilerinde devam eden sorunlar bir sihirli değnek değmiş gibi düzelebilir. Bekar Balık’lar 2017 yılında aradıkları o harika aşkı bulabilirler. Samimi olmadıkları yabancılardan maddi destek alabilirler. Bu sene geçmişte iletişim kurdukları kişilerin tekrar gün yüzüne çıktıklarını görecekler. Geçmişe yönelik bağlarını koparmasınlar.