2017 yılında sırt çantası, el çantası, minik çantalar, aplike ve motif detaylı omuz çantaları veya metalik çantalar her kadının her gününe uygun bir çanta bulmak mümkün.

Minik çantalar

Bir süredir devam eden küçük çanta modası yerini minicik çantalara bırakıyor. Roberto Cavalli, Fendi, Chloe, Marc Jacobs gibi pek çok ünlü marka kendi orjinal çanta modelinin en minik versiyonunu podyumda sergiledi. Bazısı o kadar küçük ki cep telefonu bile koymak mümkün değil. Kullanışlı olmasalar da oldukça şirin görünen minik çantaların yanına bir de büyük çanta almak şart.

Balenciaga-papier-miniMetalik renk çantalar

Metalik etkisi modayı kontrolü altına almış durumda. Kıyafetlerden ve ayakkabılardan sonra çantalar da metal renklere bürünüyor.

Metallic-Bags-6

 

 

 

 

 

 

 

Sırt çantaları

Herkesin hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullandığı sırt çantaları hem fonksiyonel hem de rahatlar.

thestreetmuse_womenswear_fashion_streetstyle_photography_by_melaniegalea_in_new-york_newyork_with_muse_in_long-dress_kenzo_bag_packbag-20160505282602Torba çantalar

2016 yazında hayatımıza hızlı bir giriş yapan torba çantalar bu sene de gözdelerimiz arasında.

TD_9Totes_1_0Üzeri süslü çantalar

Üzeri aplike işli, yamalı, kristalli aklınıza ne gelirse, bu yıl süslü çantalar çok revaçta.

MILAN-STREETSTYLE-slide-E6D3-superJumbo

Birbirinden şık çantalar için Adana Optimum AVM H&M, İpekyol, Twist, Koton, Mango, Zara, Pull&Bear, Bershka, Batik ve Stradivarius mağazalarına uğramayı unutmayın…